Ekonomika serveru

Jako na každém economy minecraft serveru i my máme na našem serveru vlastní herní peníze. Způsobů, jak si u nás vydělat peníze je hned několik, v tomto článku se můžeš dočíst vše o ekonomice našeho serveru. Nemusíš se bát, až tak složité to není.

SERVEROVÁ BANKA

Než ti představíme způsoby jak si vydělat peníze, tak tě musíme upozornit, že pokud zemřeš přijdeš o všechny peníze, které máš u sebe. Proto je důležité vkládat si peníze průběžně do naší serverové banky, která se nachází na spawnu serveru (nebo /warp bank).

I. VÝBAVA PRO ZAČÁTEČNÍKY

Hned po prvním připojení na server hráč dostane začátečnický kit, v kterém je vedle základních nástrojů i takový uvítací dárek ve formě herních peněz, konkrétně se jedná o částku $750.

II. VÝKUP SUROVIN V SERVEROVÉM OBCHODĚ

Každý hráč má možnost navštívit serverové "Obchodní centrum", kde si kromě pohodlného nakupování může vydělat i nějaké ty peníze. Po vstupu do obchodu může hráč jít doleva, kde nalezne oddělení výkupu surovin. Jednoduše klikne levým tlačítkem myši na cedulku zboží, které by rád prodal (lze použít i SHIFT + levé tlačítko myši pro prodej celého stacku).

III. HRÁČSKÉ OBCHODY

Všichni hráči mají možnost vytvořit si svůj vlastní obchod pomocí ChestShopu. Stačí když do truhly vloží zboží, které chce prodat a na truhlu umístí cedulku, na kterou napíše do 1. řádku svůj nick, do 2. počet kusů které si hráč může koupit na jeden klik, do 3. řádku cenu za počet kusů v předchozím řádku a do 4. řádku napíše ID prodávaného zboží. Obrázek Příklad vyplněné cedulky

IV. HLASOVÁNÍ PRO SERVER

Každý hráč, který dá našemu serveru hlas (ve hře příkaz: /hlasovani nebo /vote) dostane trochu jídla a 2 votepointy, které může na našem webu směnit za VIP, herní peníze nebo s nimi může sázet do probíhajících soutěží.

V. EVENTY A SOUTĚŽE

Jako další možnost, jak získat peníze jsou eventy a soutěže, které čas od času pořádáme na našem serveru. Když hráč vyhraje nějaký event nebo soutěž, tak může vyhrát i finanční odměnu v různé výši.
Zveřejněno 17. února 2021
Pomohl ti tento návod?